Powered by Smartsupp

Gravírování hodinek

Nechte si na zadní stranu hodinek vygravírovat text podle Vašeho přání! Požadovaný text uveďte do poznámky na pokladně. Dostupné druhy písma jsou uvedeny níže.

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Položka byla vyprodána…
Skladem přímo u nás!
890 Kč
Kategorie: Doplňkové produkty a služby
Položka byla vyprodána…
ezgif 5 f964d3d114
ZDARMAZDARMA

Pomocí této služby můžete objednané hodinky přizpůsobit přesně Vašim představám. Jsme schopni na hodinky vygravírovat například jméno, datum narození i logo firmy a mnoho dalšího. Spolu s doplňkovou službou dárkové zabalení hodinek tak představují vhodný dárek pro Vaše nejbližší. 

Cena běžného gravírování je 890 Kč s DPH. Objednávka gravírovaných hodinek obvykle zpozdí zásilku cca o 4 až 5 pracovních dnů. Vzhledem ke skutečnosti, že hodinky budou gravírováním upraveny na Vaše přání, nelze je již vrátit!

Gravírování je možné na hodinky ze všech typů materiálu, včetně plastu. Pokud je na dýnku umístěn jiný text, například jméno nebo logo výrobce, bude odborně přebroušen a nahrazen Vámi požadovaným textem. Délka vyrytého textu souvisí s velikostí hodinek. Běžně vyrýváme texty v délce 25 až 35 znaků. Druh zvoleného písma je pouze na Vás.

Pokud gravírování nebude z technických důvodů možné, kontaktujeme Vás a částku za kterou jste službu objednal Vám obratem vrátíme na Váš účet. V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně gravírování, neváhejte nás kontaktovat v níže uvedeném formuláři. Rádi s Vámi probereme vše, od technických záležitostí, až po druhy písma!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×