Powered by Smartsupp

SEIKO

Seiko, japonská hodinářská legenda s více než 140 lety zkušeností, je synonymem pro inovace, kvalitu a precizní zpracování. Od roku 1881, kdy Kintaro Hattori založil malý obchod s hodinkami v Tokiu, se Seiko vypracovalo na jednoho z předních světových výrobců hodinek.

Historie Seiko je plná průkopnických inovací. V roce 1969 Seiko představilo první quartzové hodinky na světě, Astron, které znamenaly revoluci v hodinářském průmyslu. Následovaly další revoluční technologie, jako je například Kinetic (1982) - hodinky poháněné pohybem, a Spring Drive (1999) - mechanický strojek s plynulou sekundovou ručičkou a vysokou přesností.

Seiko nabízí širokou škálu hodinek pro různé potřeby. Pro milovníky dobrodružství a vodních sportů jsou tu robustní potápěčské a sportovní hodinky Prospex. Pro formální příležitosti Seiko nabízí elegantní a rafinované hodinky Presage. Pokud hledáte hodinky s nejvyšší přesností, pak vás zaujme kolekce Astron s GPS solárním pohonem. Pro ty, kteří preferují mechanické hodinky, je tu cenově dostupná kolekce 5 Sports a luxusní kolekce Prestige s ručně vyráběnými strojky.

Důvodů, proč si vybrat Seiko, je mnoho. Seiko je průkopníkem v oblasti hodinových technologií a dbá na nejvyšší kvalitu materiálů a zpracování. Hodinky Seiko jsou synonymem pro přesnost a spolehlivost a vydrží vám po mnoho let. Navíc Seiko má bohatou historii a tradici v hodinářském průmyslu.

Seiko SZP243J - Minuteka.cz SZP243J
mens watch sport chronograph solar stainless steel full black 1040872
Nahoru
Další produkty
50 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 50 položek celkem

×