Powered by Smartsupp

TIMEX

Značka Timex je v oblasti hodinek jedním z největších hráčů na světovém trhu. Svou historií se řadí mezi nejstarší a nejuznávanější výrobce hodinek. Založena byla již v roce 1854 pod názvem Waterbury Clock Company a své první náramkové hodinky představila v roce 1950. V roce 1986 se firma přejmenovala na Timex Corporation a od té doby se stala jedním z lídrů na trhu s náramkovými hodinkami.

Hodinky Timex jsou známé pro svou vysokou kvalitu, spolehlivost a především dlouhou životnost. Značka je také velmi oblíbená mezi sportovci, protože nabízí řadu sportovních modelů s voděodolností a dalšími funkcemi, které sportovní výkony podporují.

Timex je také známý svými klasickými designy, které nikdy nevyjdou z módy. Značka spolupracovala s mnoha umělci, sportovci a celebritami, aby vytvořila unikátní a stylové modely, které přitahují pozornost zákazníků z celého světa.

Dnes nabízí Timex širokou škálu hodinek pro muže, ženy a děti, od klasických až po moderní designy. Jsou oblíbené mezi zákazníky po celém světě díky svému kvalitnímu zpracování a atraktivnímu vzhledu, což je jedním z mnoha důvodů, proč se značka Timex drží v čele hodinářského průmyslu po mnoho let.

Nahoru
Další produkty
177 položek celkem

Stránka 1 z 4 - 177 položek celkem

×