Powered by Smartsupp

Jak správně vybrat hodinky?

Hodinky nejsou jen pouhým doplňkem, ale i praktickým pomocníkem, který nám usnadňuje život. Proto je důležité vybrat si ty správné, které vám budou perfektně sedět a plnit svůj účel. V e-shopu Minuteka.cz naleznete širokou nabídku klasických analogových i digitálních hodinek od předních světových značek, takže si u nás vybere každý. Náš sortiment uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, jak nabídkou služeb, tak i cenou. 

Při výběru hodinek byste měli pečlivě zvážit několik faktorů:

Styl:

Prvním krokem je zvolit styl hodinek, který se vám líbí a hodí se k vašemu outfitu. V nabídce Minuteka.cz naleznete elegantní hodinky pro formální příležitosti, ležérní hodinky pro běžné nošení i sportovní hodinky pro aktivní lidi. 

Funkce:

Zamyslete se nad tím, jaké funkce od hodinek požadujete. Kromě zobrazování času existuje mnoho dalších funkcí, jako je chronograf, datumovka, alarm, podsvícení, vodotěsnost atd. 

Materiál:

Hodinky se vyrábí z různých materiálů, jako je ocel, kůže, plast, titan atd. Každý materiál má své vlastnosti a cenu.Ocelové hodinky jsou odolné a bytelné, kožené hodinky elegantní a příjemné na dotek, plastové hodinky lehké a levné. 

Ciferník:

Ciferník je důležitou součástí hodinek, protože na něm čteme čas. Může být analogový s ručičkami nebo digitální s číslicemi. Zvolte si ciferník, který je pro vás přehledný a snadno čitelný. Pozor také na výběr materiálu sklíčka! 

Cena:

Cena hodinek se může pohybovat v širokém rozmezí, od několika set korun až po desítky tisíc. Stanovte si rozpočet, který chcete za hodinky utratit, a poté hledejte modely, které se do něj vejdou. Sázkou na ověřenou jistotu jsou především modely od značek Citizen či Seiko

Naše tipy pro výběr hodinek:

  • Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte se obrátit na náš ochotný personál, který vám rád poradí!
  • Využijte filtry v našem e-shopu, které vám pomohou zúžit výběr podle vašich požadavků.

Věříme, že s našimi tipy a širokou nabídkou hodinek si u nás vyberete ty pravé pro Vás!

×